Call-center: (098) 0333-555
з 8:30 до 17:30 крім суботи та неділі
Фінансова звітність фінансової групи Наше Діло
 
швидке оформлення кредиту за
10 хвилин
Велика мережа по всій Україні - понад
50 відділень
Програми лояльності, знижки та акції
Бонусні %

Правила Новорічної Акції !

Ці Правила розроблені з метою інформування клієнтів, які користуються послугами Ломбарду ПТ «Очкур і Компанія Ломбард «Наше Діло»», про проведення новорічної акції та визначають вимоги до учасників і умови проведення новорічної акції . 
  Організатор Акції:
Організатором Акції є Повне товариство «Очкур і Компанія Ломбард «Наше Діло»» (надалі – «Організатор»), місцезнаходження якого: Україна, 51921, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, пр-т Аношкіна,31. Територія (місце) та строки проведення 
Акції:
Акція проводиться на всіх відділеннях Повного товариства «Очкур і Компанія Ломбард «Наше Діло»» в період з 21.12.2016 року по 15.01.2017 року (до 20:00) (надалі – «Період проведення»). Учасники Акції: - громадяни України віком у період проведення Акції від 18 років, та - які заповнили анкети та отримали карту лояльності Ломбарду, та - які у період проведення Акції уклали з Організатором договір фінансового кредиту Участь в Акції недієздатних осіб та осіб з обмеженою дієздатністю здійснюється відповідно до чинного законодавства України. 
 Умови акції:
1.При укладені договору фінансового кредиту з Організатором, кожний учасник акції гарантовано отримує по цьому договору фінансового кредиту:
 - право на зменшення денної відсоткової ставки до -17%;  

Статус картки

Знижка по картці

Додаткова акційна знижка

Standart

3

+2

Classik

5

+2

Silver

7

+3

Gold

10

+2

VIP

12

+5

VIP - Дніпро, Світловодськ

15

+2

 - подовжено строк зберігання предметів застави до 28 днів, у разі прострочення зобов’язання по договору; - у разі запізнення по сплаті відсотків, додаткова відсоткова ставка дорівнює - 0%.
 - усі договори фінансового кредиту оформлені на акційних умовах беруть участь у проведенні акції
 – розіграш ЗОЛОТИХ ЗЛИТКІВ (4штуки по 1граму, 1штука – 100грам). Та заохочувальних призів
 – теплові обігрівачі у кількості 10 штук. 
2. Умови акції розповсюджуються виключно на осіб, які уклали з організатором будь-який договір фінансового кредиту в період проведення акції. Дія умов акції обмежена періодом проведення акції. Після закінчення періоду проведення акції фінансовий кредит не подовжується, а може бути переоформлений на стандартних умовах. 
3. Під подарунком розуміється право придбати у визначеної організатором особи (спонсора) подарунок за 1 гривню. Призи надаються спонсором акції - засновником ФОП Чічкань М.О..
 Умови прийняття участі у розіграші права на придбання злитків банківського золота та заохочувальних призів.(далі-Подарунки) 
1) У розіграші мають право приймати участь учасники акції, які в період дії акції уклали з Організатором буд-який договір фінансового кредиту; 
2) Кожний учасник акції приймає участь у розіграші, шляхом укладання договору фінансового кредиту. Кожний номер фінансового договору, який оформлений у період проведення акції приймає участь у розіграші. 
3) Кількість договорів фінансового кредиту у одного клієнта , які приймають участь в акції не обмежена. Визначення переможця розіграшу подарунків 
Для проведення розіграшу акції та підведення підсумків Організатор створює спеціальну комісію, що складається не менше ніж із трьох осіб, комісія у своїх діях керується діючим законодавством України та цими Правилами та несе відповідальність за їх виконанням. Визначення переможців Розіграшу відбудеться «19» січня 2017 року. Розіграш відбудеться шляхом випадкового вибору членами комісії, з «Барабану лототрону» номеру договору фінансового кредиту. Результати розіграшу оформляються протоколом засідання комісії. Результати розіграшу є остаточними та оскарженню не підлягають. 
Повідомлення учасника акції про результати розіграшу подарунків та порядок вручення подарунку.
Організатор здійснює інформування переможців Розіграшу про підсумки визначення переможців, протягом 3 (трьох) робочих днів з дня складання відповідного протоколу, шляхом дзвінків на номер телефону, вказаного учасником у анкеті учасника програми лояльності ломбарда, шляхом розміщення інформації про переможців на відділеннях ломбарду та на сайті www.ndelo.com.ua. Кількість спроб зв’язатися з переможцем, не може бути меншою ніж 5 (п’яти) дзвінків. Спроби зв’язатись з переможцем, здійснюються в робочі дні з 09:00 до 18:00. У випадку якщо протягом 3 (трьох) робочих днів Ломбарду не вдалося інформувати переможця, або переможець відмовився від виграного права, переможець втрачає право на Подарунок. Організатор не несе відповідальності по відношенню до подальшого використання переможцями Подарунків після їх передачі. Переможець повинен з’явитися за адресою відділення Ломбарду, на якому оформив договір фінансового кредиту протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту повідомлення. У разі, якщо переможець не з’явився протягом 30 (тридцяти) робочих днів, він втрачає право на отримання Подарунку. Переможцю, після пред’явленням документа, що посвідчує особу буде вручено Подарунок. 
Особливі умови акції: 
1) Виплата переможцям розіграшу грошового еквівалента вартості подарунка або заміна подарунка не проводиться. 
2) У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. 
ІНШІ УМОВИ
Організатор не несе відповідальність за достовірність наданої переможцями Учасниками акції контактної інформації для зв’язку з ними. Ломбард не відповідає за будь-які витрати переможців, які пов’язані з отриманням і подальшим використанням Подарунків. Всі учасники Акції самостійно сплачують всі витрати понесені ними в зв‘язку з їх участю в Акції. Організатор залишає за собою право достроково припинити, зупинити та змінити Умови проведення Акції з обов’язковим розміщенням зазначеної інформації на офіційному сайті Організатора www.ndelo.com.ua Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення, або несвоєчасне ознайомлення учасниками Акції з інформацією щодо дострокового припинення, зупинення або зміни цих Умов. Учасник Акції, прийнявши участь в Акції, підтверджують, що ознайомлені з цими Умовами та надають свою повну та безумовну згоду з ними.

Цена золота в евро, долларах, гривне и российских рублях